Zlo se skrývá v mlze

18.03.2015 14:27

V mlze se skrývá cosi zlověstného. Jakýsi temný přízrak obestřený podivnou mlhou se vrhá na své oběti a děsí je k smrti. Jsou to bytosti, které sem proklouzly z jiné dimenze, nebo démoni živící se lidským strachem?

 

Co se skrývá v mlze ?

Hustá mlha převalující se ulicí dokáže i jinak přívětivému místu vetknout strašidelný nádech. Také proto se hojně používá při natáčení různých hororů a detektivek. Tajemný oblak hraje hlavní roli například při zmizení různých osob, které do něj vstoupí a které již nikdo nespatří. Ale ještě podivnější jsou situace, kdy se mlha chová, jalo živá bytost. Zdá se, jako by měla vlastní vůli, a její úmysly těm, kteří se podivnému útvaru připletou do cesty, zcela určitě nepřinesou nic dobrého.

 

Co znamená náhlé ztmavnutí?

Je tu svědectví dvou mladých lidí, kteří se procházeli u pobřeží australské metropole. V jednom okamžiku, když míjeli pouliční lampu, zachvátil je neodbytný pocit, že je za nimi cosi nebezpečného. Než se zmohli cokoli jeden druhému říct, zahalilo je něco, co dívka popsala, jako náhlé ztmavnutí vzduchu, oba měli pocit, jakoby se je to cosi snažilo zalehnout, oba cítili zvláštní tíhu tak silnou, že se jim podlamovali kolena, byli přesvědčeni, že pokud klesnou až k zemi, že z nich podivná temnota vysaje život.

 

Dá se mu uniknout?

Zdá se, že oběma zachránil život přesun do světelného kužele další pouliční lampy, nebot se tmavý přízrak obou v záři světla pustil, ale zůstal na místě a vyčkával. Pár byl tak zděšen, že se snažil co nejrychleji ulici opustit a vběhl do nejbližšího domu, ale tmavý přízrak je následuje klouzajíc se ze stínu do stínu kam světlo nemůže, vyhledávajíc jen tmavé kouty. Oba zůstali ze strachu v domě do rána, kdy temný oblak zmizel až s ranními paprsky.

 

Co následovalo?

Ráno je čekal šok, když vyšli z domu, celá cesta kudy prchali před temným oblakem, byla lemována množstvím mrtvých ptáků. Dvojice se už nikdy s tajemným oblakem nesetkala, nikdo dodnes nedokázal tuto záhadu vysvětlit.

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com