Záhada černookých dětí

15.03.2015 09:27

Černooké děti jsou vskutku podivuhodné. Chybí jim bělmo, objevují se náhle a osoby, které se s nimi setkají, z nich mají podivné pocity. Pochází vůbec černooké děti z naší země?

 

ČERNOOKÉ DĚTI - KDE SE VZALY? ODKUD PŘIŠLY?

K prvnímu známému zjevení hrůzu nahánějících černookých dětí, které postrádají duhovku a bělmo došlo v roce 1998. Poté se se svědectvím o jejich existenci doslova roztrhl pytel. Pak vše utichlo a dnes po dlouhých 18 letech, se případy spatření černookých dětí opět dál množí. Jako by se od někud vrátily...má to nějaký důvod ?

 

KDO JSOU TYTO ZÁHADNÉ BYTOSTI?

Existuje mnoho očitých svědků, kteří se s nimi  osobně setkali. Všichni je popisují, jako náctileté s očima bez duhovky a bělma, kteří jakoby svými myšlenkami, dokázaly manipulovat našim rozhodováním a vůlí. Svědci popisují své pocity po setkání s těmito bytostmi, že je přepadl neovladatelný záchvat paniky a nervozity. Jako kdyby černooké děti dotyčnou osobu mimosmyslovňe nutily do něčeho, co nechce.

 

PROČ TU S NÁMI JSOU?

Podle popisu, se tyto bytosti na svůj věk vyjadřují velmi kultivovaně a zdá se, že jim něco brání vstoupit do soukromého prostoru lidí bez jejich přímého svolení, ale neplatí to však vždy. Říká se, že jakmile si někdo černooké děti pustí k tělu, stihne ho zlý osud. Zatím však neni znám případ, kdy k tomu došlo. Každého, kdo se s těmito dětmi setkal, nakonec přemohl strach a děti do svého osobního prostoru nepustil.

 

JSOU POSLOVÉ DOBRA NEBO ZLA?

V srpnu roku 2014, si jedna rodina ve Velké Británii udělala výlet se dvěma syny do zalesněné oblasti v hrabství Stafordshire. Po několika kilometrech procházky lesní cestou, se zastavili na odpočinek a jejich synové začli lézt po stromech, aby si zkrátili dlouhou chvíli, jejich matka vzala fotoaparát a fotila své syny. Najednou jeden ze synů zakřičel, že tam něco je, když se ho matka zeptala co tam je odpověděl jí, že to nevidí, ale že se ho něco dotklo. Po té odjeli domů, ale jaké bylo pro ně překvapení, když po vyvolání a prohlížení fotek zjistili, že jejich synové mezi kmeny stromů skutečně nebyli sami. Když se na snímek zaměříte, spatříte na něm na pravé straně vedla chlapců jasné rysy dětského obličeje s černýma očima.

Někteří záhadologové tvrdí, že černooké děti jsou démoni, kteří se mohou nezpozorovatelně vplížit do blízkosti rodiny či člověka a způsobovat jim zlo...

 

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com