Spiritistická tabulka - zlo, které se prudce šíří

19.03.2015 10:49

Spiritistická tabulka existuje již pěknou řádku let. Využívají ji zejména média ke spojení s dušemi mrtvých, ale také třeba jasnovidci pomáhající hledat pohřešovanou osobu. Současným trendem však je, že ji pořizují dospělí svým dětem, aby si s ní hrály.

www.nerdist.com/wp-content/uploads/2014/10/ouija-970x545.jpg

 

Spiritistické tabulce se také jinak říká Ouija (čte se Vija). Jedná se o složeninu dvou slov a sice francouzského Oui a německého Ja, což obojí znamená ano. Zatímco dříve spiritistické tabulky sloužily skutečně jen k účelům, aby se média za jejich pomoci mohla spojit s dušemi zesnulých, dnes, zdá se, považují lidé Ouiju za něco, s čím si mohou hrát i malé děti. Proč o tom píši? Ouija se totiž stala nejprodávanějším dárkem k Vánocům, ale nejen k Vánocům. Také během roku je velice hojně prodávaná. Exorcisté jsou z toho nešťastní, protože díky tabulce se lidé nespojují jen se svými nejbližšími. Kdo s tabulkou neumí zacházet, může na sebe přivolat velké neštěstí a zlo. Za písmenky a číslicemi, slovy ano a ne a nashled, se neskrývají jen duše milujících zemřelých, ale také těch, které bloudí a čekají na to, aby se mohly přidružit k nějakému tělu a také tamné síly.

I když se pro mnoho dětí, které doslova milují vyprávění strašidelných povídek a milují se bát, zdá být tento dárek nesmírně super, vyvolávaní duchů není žádná legrace. Temné síly čekají na to, aby se nás mohly zmocnit a Ouija jim k tomu skvěle dopomáhá. Je nesmírně lehké vyvolat zlé síly a přivolat je do našeho světa, jenže zbavit se jich, to chce již notnou dávku umu. V poslední době se také často spekuluje o tom, neboť mezi lidmi se šíří agrese opravdu rapidně, že možná již je pozdě. Svět již možná je pohlcen zlými silami vyvolanými Ouijou. Exorcisté mají totiž plné ruce práce a sami uvádí, že případů posednutí skutečně přibylo. Možná se řítíme do záhuby.

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com