Reinkarnace - (ne)vyřčeno

24.03.2015 11:24

Okolo reinkarnace je stále spoustu otázek. Ano, samotná reinkarnace je poněkud záhadou, kterou si mnozí ani nepřipouští a když už si ji připustí, tak mají mnoho otázek, které doposud třeba ani nebyly zodpovězeny. Kolikrát se duše může reinkarnovat? Jak to funguje a jsme stále stejní, nebo se měníme?

files.ezoterikacarllito.webnode.cz/200000987-ccf35ce130/reinkarnace.jpg

 

Reinkarnací se nazývá proces, kdy duše odejde z těla, přejde do světla, kde nějakou dobu pobude a poté se opět vrátí na zem do nového těla. Je to proces vcelku jednoduchý, který je však neustále zpochybňován a smetán z povrchu pryč. Jenže, případů, kdy si někdo vzpomene na svůj minulý život, je čím dál tím více. Není možné si reinkarnace již nadále nevšímat a dělat, že není, protože je to skutečnost, kterou si akorát nechceme připustit.

 

Malé děti ví více

V současné době přibývá dětí, které si pamatují svůj minulý život. Ví, kde žily, ví, s kým žily, co dělaly a co se jim stalo. Mnoho dětí se o tom i zmíní svým rodičům, jenže ti je málokdy poslouchají, neboť si myslí, že si vymýšlí. Možná to jen nechtějí slyšet, protože se bojí, nicméně je hrozná škoda, přesvědčují-li rodiče své dítě o tom, že nic takového není, že je to hloupost a že oni jsou oni a nikdy nikým jiným nebyli.

Mluvím o tom z důvodu toho, že u nás doma se také nikdy, když jsem byla malá, toto téma nerozvíjelo a nikdo se i tom nikdy nebavil. Bylo mi přibližně 6 let, kdy jsem měla stále tendenci, kdykoliv jsem se objevila před zrcadlem, dotýkat se své tváře a v duchu si říkat, že to nejsem já. Něco uvnitř mi říkalo, že jsem kdysi vypadala jinak, že mé oči nemají tu správnou barvu, protože kdysi jsem měla hnedé, že můj oličej nebyl takový, jaký je. Byla jsem z toho zmatená, protože jsem cítila, že to nejsem já. Jednoho dne jsem šla za matkou a řekla jsem jí své pocity, že mám pocit, že to prostě nejsem já. Začala se smát a dělat si z toho legraci. Od té doby jsem se o tom již nezmínila a tyto pocity jsem potlačila a jednoduše vytěsnala ze svě paměti, jenže nějakou záhadou jsem si na to zhruba před dvěma lety vzpomněla a od té doby se snažím hledat další spojitosti, vzpomínky a pátrat ve své paměti.

 

Reinkarnace duše

Když duše odejde z těla, přejde do světla, kde se musí dobrat tomu, co se v tomto životě naučila. Každá duše je jinak vzdělaná a někdy je potřeba, aby si duše, která zaostává (třeba v tom, že stále lpí na materiálních věcech) prošla podobným životem, který právě prožila, znova, dokud se nenaučí chápat, že jsou i jiné cesty. Když k tomu dojde, teprve poté smí postoupit do další úrovně vědění. 

Reinkarnace, než je duše schopna vrátit se opět na zem, do nového těla, chvíli trvá. V každém případě, duše se nikdy nereinkarnuje jen jednou, ale třeba i 70x. Poznává různé životy, různé lidi, jatyky, země, kultury. Postupně se vzdělává. Některé věci ji mohou doprovázet do dalšího života. Může se jednat o různé obavy, fóbie, strachy, ale i osoby, se kterými se již kdysi setkala. Reinkarnovat se můžeme do těla ženy v dalším životě, pokud jsme se v tomhle životě narodili jako muž a opačně. Není nikde dáno, že když jsme v tomhle životě pohlavím něžným, nemůžeme být v dalším životě pohlavím drsnějším. Během několika životů můžete být několikrát mužem, několikrát ženou, několikrát dítětem jednoho z pohlaví. Není to omezeno. Naše povaha se lehce mění, ale to záleží na dalších věcech. Jinak určité rysy zůstávají. 

Mnohdy se setkáváme v tomto životě i s lidmi, kteří byli s námi v minulém životě. I to má svůj důvod. Buď s nimi nemáme něco vyřízeného, nebo nás mají doprovázet i v dalším životě, nebo se od  nich něčemu máme naučit. Reinkarnace je nesmírně zajímavá a rozhodně se k ní ještě vrátíme v dalších článcích.

 

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com