Nezvratný osud

20.03.2015 23:44

Někteří lidé mají v životě smůlu. Podaří se jim přežít katastrofu, která by je stála život. A pak, o několik dní nebo měsíců později, zemřou během jiné nehody. Nejde o náhodu, za vším stojí smrt, která si znovu přišla pro své původní oběti.

 

Osud, který má každý z nás již předem napsaný, nikdo nezmění.

Na světě je mnoho lidí, kteří přežili nebo se vyhnuli nějaké katastrofě, ale záhy pro ně stejně přišla smrt, protože tomu tak mělo být. Jednadvacetiletá studentka sledovala v televizi zprávy, v nichž běžely informace o požáru v nočním klubu, kde trávilo hezký večer spousta jejich přátel a kde měla být s nimi, ale nebylo jí dobře tak zůstala doma. To ale ještě netuší, že smrt se jí stejně nevyhne. O několik málo dnů později umírá během autonehody.

Byla to jen náhoda ?

Jen pět dní po požáru, vyrazila za svým přítelem, oba plánovali po dvou dnech opět návrat domů. Chtěli urazit vzdálenost jen 130 km, ale do cesty se jim postavil protijedoucí kamion, jejich Volkswagen Golf  do něho čelně narazil, ona byla na místě mrtvá a on zemřel o pár hodin později v nemocnici. Psalo se, že to byla jen tragická nehoda, ale co když si pro dívku přišla smrt po druhé, jen proto, že unikla požáru, a smrti v nočním klubu kde měla být ? Zdánlivě jen na chvíli, unikla svému osudu, který jí stejně dohnal.

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com