Kde hledat duchy

05.04.2015 00:55

Zapamatujme si tedy, že duchové mohou přilnout k věcem, lidem nebo k nějakému, jim blízkému místu.

Kde můžeme hledat duchy ?

Nejlepší čas pro pořízení fotografií duchů je po setmění a pozdější doba. Chce to mít temné pozadí večera jako kontrast, když se spustí blesk fotoaparátu a vyzdvihnout do popředí objekt, který...Mezinárodní společnost "Ghost Hunters" učí své členy, že "Duchové jsou všude!". Přemýšlejte, co Vám tímto chceme říct. Tvrdíme, že duchové jsou všude, nejenom ve starých, hrůzu nahánějících domech, nebo na odlehlých hřbitovech. Duchy nemusíme vyhledávat na takových typických místech, ale klidně v nových budovách a domech.Pojďme prozkoumat, proč by se duchové měli zjevovat na uvedených místech. Duch mohl žít, nebo pracovat na daných místech během svého života a zamiloval si to tak moc, že se po smrti nechtěl vzdát budovy, apartmánu nebo jiného obývatelného komplexu. Toto je častý příklad historických budov, kde nynější obyvatel může stále vidět pohybovat se po domě "bývalého majitele".

Jací jsou ?

Učíme, že duchové mají inteligenci, emoce a názory stejné, jaké měli za života. Jestli-že milovali nějaké místo, nebo dům za svého života, pak ho milují stejně i po smrti a nechtějí se ho vzdát. Myslíte si, že jsou prokletí? Samozřejmě, že ne! Zamyslete se nad vaším životem. Žili jste někdy v nějakém domě, nebo na nějakém místě, ke kterému vás vázalo nějaké pouto a vy jste jej nechtěli opustit? Nezapomínejte, že duchové jsou odrazem svých pozemských životů, jen pozbyli těla.
"Duchové jsou všude!"
Nepotřebujete znát polohu tajemného domu, nacházejícím se ve vašem městě, abyste našli přítomnost ducha. Můžete jít kdekoli a nalézt ho. Jsou všude. Zastavte se na libovolných místech a prociťujte atmosféru. Tyhle a taky tamty jsou očividně místa, kde se zdržují duchové.

Jak naplánovat možné setkání s duchy ?

Nejlepší čas pro pořízení fotografií duchů je po setmění a pozdější doba. Chce to mít temné pozadí večera jako kontrast, když se spustí blesk fotoaparátu a vyzdvihnout do popředí objekt, který fotíme. V našem případě to jsou duchařské anomálie. Jistě, nejlepší způsob je použití kamery s nočním viděním.
Naplánujte si vaše pátrání v Novu, nebo úplňku, abyste byli co nejúspěšnější. Nejspíš shledáte, že v první dva, či tři dny ze zmíněného období budete mít nejlepší úspěch. Tento lunární cyklus vytváří nejsilnější geomagnetické pole Země. Duchové jsou elektromagnetičtí v přírodě a jako část elektromagnetického spektra využívají geomagnetické pole ke svým projevům. Také, když přichází bouře, duchové jsou více aktivní.

Kontakt s duchy

Vnímat existenci někoho ze záhrobí dokáže každý trochu senzitivnější člověk.Není třeba, aby se hned otevíraly skříně nebo rozsvěcovaly lampy, abyste poznali, že je někdo takový tady.Duch dává o sobě vědět i jinak.Obvykle v jeho přítomnosti vnímáme zvláštní chlad, podezřelé mrazení, připomínající zimnici.To bývá jeden z prvotních signálů, že s námi chce tato bytost mluvit.Zkuste pochopit, že nemá příliš mnoho prostředků, jak se nám ukázat, jak na sebe upozornit.V tu chvíli je dobré sáhnout po jakémkoliv prstýnku, zavěsit jej na nit a pokusit se navázat kontakt. Ano, samozřejmě bychom v této chvíli už měli mít již jistou praxi s jejím ovládáním,anebo jiného druhu kyvadla, případně virgule.Vědět, co znamená ano a co ne.Nikdy přitom nesedávejte s překříženýma nohama a uvědomte si,že prsty volné ruky slouží jako anténa pro přicházející energii, nemají být nikdy sevřené do pěsti.Otázky je třeba formulovat jasně, bez dalších smyslových výkladů.Úplně první věc, kterou musíme udělat, je požádat Univerzální vědomío povolení komunikovat s touto bytostí právě tady a teď.Ne každý toto povolení dostane. Překračovat hranice světů není dovoleno nerozvážně, pro zkrácení volné chvíle.Pokud dostanete odpověď zápornou, nemá smysl pokoušet se o další kroky.Zkusíte to jindy, druhý den, nebo jinde.Pokud máte skutečný pozitivně motivovaný zájem napojit se na přítomného duchaa zjistit od něho důležité skutečnosti, věřím, že se vám povolení dostane.Když jste dostali odpověď kladnou, můžete přistoupit k vlastnímu dotazování.V každém případě myslete na bytost, s kterou chcete komunikovat, v dobrém.Jako byste jí každým svým pohybem chtěli sdělit, jak ji milujete.To možná bude zpočátku těžké. Dávat lásku jen tak jsme se - obecně řečeno - už odnaučili.Ale jedině tak se na vašeho ducha skutečně napojíte a získáte jeho důvěru.Láskyplný vztah je totiž velice dobře čitelný i bytostem z jiných světů.

Obrazek

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com