Jak ochránit domov před zlem

24.03.2015 11:16

Nejen my, naše děti, naši milovaní a blízcí se můžeme chránit před zlem. Také si můžeme ubránit to, co nám bývá nejdražší a tím je náš domov. Co a jak udělat, abyste byli chránění před zlem?

img.flercdn.net/i2/products/5/4/3/32345/4/1/4139772/rwkiakshonyion.jpg

Lidé se dnes zaobírají poněkud jinými věcmi, než aby mysleli na to, že třeba i do jejich domova mohou proniknout zlé síly. Není to nic nenormálního, stává se to poměrně často a je to běžné. Svůj domov musíme patřičně chránit. Jak? Zcela jednoduše.

 

Provoňte svůj byt, či dům

Vůně dělá neskutečně mnoho. Zlepšuje náladu, ale také odrazuje zlé síly. Taková máta, levandule, růže, skořice, či bazalka jsou neskutečně mocnými bylinkami, které zlo skutečně odradí. Můžete si je pěstovat buď v květináčcích, nebo je mít jako esenciální oleje doma třeba v radiátorech s vodou. Až se bude teplem voda s esenciálním olejem vypařovat, uvidíte jak úžasně vám provoní byt.

 

Sluneční odlesk, kam se podíváš

Nesmírně populární je, mít v bytě alespoň jeden kousek kristalu na šňůrce. Ten totiž při slunečním svitu hází krásné paprsky a prosvětluje tak i nesmírně šedé kouty. Těmto kouskům se říká lapače slunce a působí skutečně dobrým dojmem.

 

Před zloději vás ochrání kameny

Pokud se vám již někdy stalo, že vás někdo vykradl, zkuste zvolit kameny. Mohou to být kameny vámi nasbírané na cestách, ale také polodrahokamy, jako je jantar, tygří oko, jaspis a podobně. Tyto kameny rozmístěte pod okna na parapety, ale také ke dveřím. Nezapomeňte je pravidelně čistit. Kameny by se také neměly dotýkat, protože poté ztrácí energii.

Na stůl třeba do chodby si můžete umístit celou misku s kameny, ideálně tedy hliněnou. Každý kámen vemte do ruky zvlášť, zavřete oči a proneste následující zaříkadlo: Kameny z hory, kameny z vody, sluncem prohřáté kameny, k pomoci jste mi určeny. Poté vložte kámen do hliněné nádoby a postupujte takto s každým kamenem, dokud miska nebude plná. Až budete misku umisťovat na vámi vybrané místo, pronášejte u toho tato slova:
Kameny, střežte tento dům, zlo nepouštějte přes můj práh, temnota ať spí pod zemí a přízrak neruší mě v snách. Zhruba po roce je opět potřeba kameny opláchnout v chladné vodě s mořskou solí, aby byly očištěny od všeho zlého a celý postup můžete opakovat.

 

Pokud čekáte návštěvu...

Hned proti dveřím by mělo být pověšené zrcadlo. To totiž zachytává každé zlo, které do domu vkročí. Pokud jdete s návštěvou do kuchyně, nezapomeňte mít naleštěné příbory. Dobré  je, kromě vonných esencí, také zapálit v bytě svíčku. Nejlépe žluté barvy, protože ta domů přináší klid. Světlo svíčky nás totiž ochraňuje před zlobou a závistí.

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com