Indigové děti

17.03.2015 08:25

Indigové děti, kdo jsou, kde se vzaly, kdo je k nám a odkud poslal, jakou cestou nás mají směrovat, proč tu jsou ?

 

Záhadné indigové děti

Stoupenci hnutí Nového věku věří, že tento nový druh dětí se objevil z nějakého důvodu: „jejich přítomnost na Zemi má způsobit příchod Nového věku, takže by po roce 2012 měly převzít budoucnost planety Země. Indigové děti, je výraz, označující děti, které mají být nadprůměrnou inteligentní, s vyvinutou schopností intuice, kreativní, a někdy jsou jim připisovány parapsychologické a léčitelné schopnosti.

 

Charakteristika těchto dětí

Přišly na svět s pocitem urozenosti (a často se tak také chovají). Říkají o sobě, že si „zasloužily být tady“, a bývají překvapeny, když s nimi ostatní tyto pocity nesdílí. Netrpí nedostatkem sebeúcty. (V orig.: „Self-worth is not a big issue“. Jen obtížně akceptují absolutní autoritu (autoritu bez vysvětlení nebo možnosti volby). Některé věci jednoduše nedělají; například stát ve frontě je pro ně těžké. Jsou frustrovány z dogmatických systémů, jež nevyžadují kreativní myšlení. Často nacházejí nové způsoby provádění věcí, ať už ve škole, nebo doma. Dokud nejsou s „jedinci svého druhu“, mohou působit asociálně. Pokud nikoho sobě podobného nenaleznou, většinou se uzavírají do sebe a cítí, že jim lidé nerozumí. Škola je pro ně sociálně velice náročná. Nereagují na „výchovu pocity viny“ („Počkej, až tatínek přijde domů a uvidí, cos provedl!“). Nebojí se říct, co skutečně potřebují.

Jejich poslání ?

Možná jsou tu, mezi námi, aby změnily naše myšlení a postoje k životu. Jejich děti a vnoučata budou skutečnými mírotvorci budoucích časů. Jedním z jejich hlavních cílů je posunout nás směrem ke změně a přimět nás, abychom si uvědomily, že mnoho věcí, které nemáme rádi, ale přijímáme je ze zvyku, patří do starých, nepotřebných systémů. Otázka skutečné demokracie a rovnoprávnosti a jejich uplatňování bude důležitější než kdykoli v historii. Nový mír by měl zavládnout všude a mezi všemi lidmi – zeměmi, národy a jedinci. Tuto touhu nosíme všichni ve svém srdci, bez ohledu na to, jestli jsme mladí nebo staří, velcí nebo malí, bílí, černí nebo žlutí, indigové děti nebo dospělí.

 

www.knihy-a.cz 

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com