Energetický vampirismus

28.03.2015 20:41

Když se řekne slovo "upír", každý si hned představí bytost napadající své oběti, aby se mohla napít jejich krve. Jenže není upír jako upír. Jednomu stačí krev, druhý si s chutí pošmákne na vaší energii. Na ty krev sající osobně nevěřím a řadím je mezi pouhé legendy, ale na ty druhé, energii vysávající, věřím. A myslím si, že jich po světě chodí víc než dost....

 

Co to vlastně je ?

Energetický, neboli citový, upír může být kdokoliv a můžete jej potkat ve vašem běžném životě - v dopravním prostředku, ve škole, v práci, .. Na první pohled nic poznat nemusíte, ale pak je třeba dávat pozor, co se s vámi v jeho blízkosti děje. Dejte na své pocity. V přítomnosti upíra můžete mít divné pocity; cítit tlak v oblasti žaludku či srdce; můžete být najednou malátní, unavení, ospalí; třeba se vám bude i špatně dýchat a bude vám běhat mráz po celém těle. Pokud budete mít podezření na upíra, není dobré se zdržovat v jeho přítomnosti; taky pozor na oční kontakt a emoce!

Jak je můžeme dělit ?

3 základní typy jsou :

DOČASNÍ - potřebují v určitém okamžiku dobýt energii; potřebují pomoc, útěchu, podporu. Každý se občas potřebuje někomu svěřit, vyplakat na rameno, apod...

   NEÚMYSLNÍ   - jsou to ti, kteří o své "schopnosti" nevědí; nemají ani ponětí o tom, že někomu takto ubližují.  

ÚMYSLNÍ - Jsou nejvíce nebezpeční, protože moc dobře vědí, co dělají! Pokud si někoho vyhlédnou, snaží se zdržovat v jeho blízkosti a "krmí" se jeho energií. Jim samotným to dělá dobře, cítí se skvěle, ale totéž se nedá říci o jejich oběti. Schválně podněcují spory a hádky, při vzteku se uvolňuje spoustu energie a to oni chtějí. Také mohou druhé ponižovat a vzbuzovat v nich strach.

 

Další typy

Dotýkač - je to kontaktní typ, stále má potřebu na někoho sahat, letmo se dotýkat. Někdy to druhým lidem není příjemné, protože takoví upíři bývají na druhé až přilepeni.

Nešťastník - na vše si stěžuje, vše je špatně a on je největší chudák, který za nic nemůže. Cílem je vyvolat v druhých soucit a lítost. Pak je začne vysávat ...

Milovník - své činy zastírá láskou; nedokáže bez lásky druhé osoby žít, a proto si ji udržuje za každou cenu. Opět dochází ke zneužití energie v jeho prospěch.

Velitel - je to takový "pán" - musí být vždy po jeho, on má pravdu a nikdo jiný. Své okolí jako by dusí. Může jít třeba o nadřízeného.

Sobec - lidé, kteří jsou zvyklí dostávat, ale sami nic nedávají. Někteří jsou takto naučení, navyklí z dětství a nedokážou z toho vyrůst. Sobectví v nich přetrvává i v dospělosti a mohou si ho přenést i do vlastní rodiny.

Je možné se bránit?

Ano, je.Pokud chcete být v bezpečí před takovými škodlivými vlivy, představte si, že kolem sebe vytváříte bublinu, štít. Věřte, že vás ochrání a neuškodí, když si ho obnovíte i víckrát za den. Vytvořte ji ze všeho pozitivního, z hezkých myšlenek, .. Když budete v blízkosti někoho takového, vytvořte si vlastní kříž - dát nohy přes sebe v kotnících nebo zkřížit prsty na rukou. Mohou pomoci i amulety - např. Horovo oko -  tento symbol dodává sílu, pomáhá udržovat zdraví a chrání před zlými pohledy - ať už je vysílá kdokoliv.

Neznamená to však, že každý šéf, smutný člověk nebo "milovník" kontaktu musí být energetický upír. To samozřejmě ne. Jak už jsem psala výše, naslouchejte svým pocitům, poslouchejte instinkt. Když se vám v hlavě rozezní varovné zvonky, poslechněte je. Nezapomeňte také dobíjet vaši energii - nepodceňujte spánek a snažte se během dne i vypnout, zastavit se - třeba jen na chvíli. Dělejte věci, které vás činí šťastnými - pokud se tedy nevyžíváte ve špatných věcech!! Myslete na to, že co dáte, může se vám jednou vrátit zpět ...

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com