Duše zemřelých nám o sobě dávají vědět

11.03.2015 15:38

Ztráta někoho blízkého, ať již zvířete, nebo někoho z rodiny, či kamaráda, vždy bolí, nicméně život se s námi prostě nemazlí a někdy nám vezme to, co milujeme, protože to tak zkrátka má být. Nezoufejte ale, duše zesnulých nám často o sobě po smrti dávají vědět.

 

Dost často se objevují případy, kdy se zkrátka po smrti někoho blízkého zastaví hodiny, rozbije obraz, fotka, nebo se začne sama přepínat televize, rádio. Často se vztekáme nad tím, jak technika zlobí a říkáme si, sakra, co s tím krámem je? Jenže pozor. Vůbec nemusí jít o problém techniky. Je vysoce pravděpodobné, že se s námi tímto způsobem snaží komunikovat naši zesnulí, nebo nám alespoň předat zprávu, že jsou v pořádku ve světle. Zesnulí umí komunikovat i dalšími způsoby.

 

Metody komunikace zesnulých

Nemusíte ani duchy vyvolávat, správně by se to ani dělat nemělo. Dávají nám o sobě vědět sami, když chtějí a to buď výše uvedenými způsoby, nebo EVP (Electronic Voice Phenomena - v českém překladu záznám hlasu zesnulých), které v praxi funguje tak, že třeba během písničky, kterou nahráváme, se na zaznám nahraje i hlas ze záhrobí, nebo při focení, či natáčení náhodou zachytíte duši, nebo se mohou objevit ve vašich snech. V každém případě pocit, kdy vám někdy někdo zemře a vy jste zoufalí z jeho odchodu, může být alespoň trošku utlumen tím, když budete vědět, že váš zesnulí je v pořádku ve světle díky nějakému důkazu, který vám poskytne.

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com