Děti a duchové

14.03.2015 22:10

Malí děti mají největší možnost a šanci vidět duchy. Pokud vaše dítě takový dar má a zesnulé vidí, rozvíjejte u něj tuto vlastnost a nesmějte se mu. Nevymýšlí si.

 

PROČ JE PRO DĚTI SNADNÉ VIDĚT DUCHY?

Nikdy nepodceňujte, když vám dítě řekne, že vidělo přízrak... Opravdu mohlo spatřit skutečného ducha. Možná budete překvapeni, ale je mnoho odborníků, kteří tvrdí, že děti mají velmi dobrou schopnost duchy skutečně vidět. Jsou totiž mnohem vnímavější a náchylnější k paranormálním jevům než dospělí. Podle parapsychologů je i fakt, že když dítě marodí, je blízko lidem, kteří zemřeli a přešli na druhý břeh. Je prý možné, že právě děti přímo z onoho druhého břehu přicházejí.

 
JE ZDE OTÁZKA!

Zdali dítě skutečně ducha vidělo, nebo jestli si vymyslelo nějakého imaginárního kamaráda, údajně se to dá spolehlivě poznat. Pokud osobu (přízrak) , kterou vidí, dokáže popsat, pak se údajně dítěti skutečně zjevuje duch.

 

JAK TO TEDY JE?

Podle psychoterapeutických studií však mají děti schopnost vidět duchy jen do určitého věku, ale u každého je to idividuální. Vinu na tom všem mají dospělí, kteří dětem neustále tvrdí a vychovávají je v tom, že duchové neexistují a vše je pouhým výplodem jejich fantazie. Jakmile v to děti samy uvěří, přestanou mít schopnost přízraky vídat.

 

 

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com