Deprese a démoni - souvisí spolu?

07.04.2015 13:54

Někteří lidé jsou náchylnější k psychickým problémům, než jiní. Především se jedná o velice citlivé jedince, kteří více vše prožívají a kterým není jedno, co se lidem v jejich okolí děje. Takoví lidé jsou náchylní k depresím. Odkud se však tyto stavy berou? Nesnaží se citlivé jedince ovládnout zlé síly?

nd04.jxs.cz/046/670/a2244b44cf_72020281_o2.jpg

Deprese potkává různé lidi, ale zvláště ty, kteří jsou citlivější a náchylnější k zoufalým stavům. Deprese jsou nepříjemné. Přichází nečekaně, jsou záludné a když přijdou, seberou nám veškerou radost ze života. Dle lékařů je způsobuje změna chemických reakcí v mozku. Najednou se cítíme bez života, nechce se nám vstávat z postele, nechce se nám nic dělat, nejraději jen ležíme, nebo sedíme na jednom místě a hledíme do stěny, nebo do stropu. Nemůžeme se k ničemu donutit a v noci se nám zdají mnohdy moc zlé sny. Býváme v nich pronásledováni, ohrožování, často se v nich setkáváme s nadpřirozenými bytostmi, které jsou nesmírně zlé, zrůdné a chtějí nám ublížit. 

Co když deprese nejsou způsobeny jen naším psychickým rozpoložením, ale třeba za ně mohou právě nadpřirozené bytosti, které si na náš brousí drápy? Co když se nás snaží ovládnout? Zničit naši duši, dohnat nás k ohavným činům? Minimálně za zamyšlení to stojí, neboť pokud se na celou situaci podíváme blíže, některá fakta spolu úzce souvisí. A jakého názoru jste vy?

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com