Co dělat, když se cítíte ohrožení něčím neviditelným

10.03.2015 16:14

Někdy prostě máme pocit, že s námi v místnosti, v domě, nebo třeba v noci někde někdo je, avšak my toho tajemného návštěvního prostě nevidíme, přesto však cítíme, že cosi je přítomno. Může to být dobrý duch někoho z vašich blízkých, ale i něco zlého. Jak se před tím bránit?

 

Pocity dost napoví

Pokud se skutečně necítíte dobře, protože cítíte, že s vámi něco v místnosti je, většinou vás vaše pocity nezradí. Nebojte se, neznamená to, že jste paranoidní, jen vskutku můžete být citlivější na určitě podněty, zvuky a podobně. Zkrátka můžete vše více vnímat. Máte-li třeba strach před usnutím, neznamená to automaticky, že se bojíte tmy, ale že vás k tomu třeba vaše intuice v daný moment z nějakého důvodu nutí. Tím důvodem může právě být nějaká zlá síla, která je ve vaší přítomnosti.

 

Jak se před ní bránit?

I když se říká, že nejlepší obrana je útok, v tomto případě tomu tak skutečně není. Měli byste mít poblíž ruky amulet, ke kterému máte důvěru a který vás zkrátka chrání (opět se jedná o váš pocit). Pokud se stále bojíte a necítíte se příjemně, zkuste se pomodlit, klidně i vícekrát za sebou a nemusí se jednat jen o modlitbu z Bible, ale třeba o pouhou Andělíčku, můj strážníčku... v takových nepříjemných chvílích byste se divili, co tato modlitbička, kterou jistě dobře všichni známe z dětských let dovede. Při nejmenším vám dodá nesmírný pocit jistoty. Dalším krokem, který byste neměli zapomenout udělat, je představit si, že jste obklopeni zářivým světlem, které k sobě nepustí nic zlého. Často právě tato část bývá nejtěžší, protože ve chvílích, kdy se opravdu moc bojíme, nám vytanou na mysli ty nejhorší obličeje z hororů a další stvůry, které jsme kde viděli. Je potřeba je vytěstnat z mysli a snažit se myslet jen na dobro, na teplé světlo, které je milující a vše obklopující. Musíte tomu věřit. Protože když tomu uvěříte, zlé síly na vás nebudou moci.

 

Rada na závěr: Pokud procházíte místem, kde zkrátka projít musíte a nic jiného vám nezbývá, nicméně toho místa se z nějakého důvodu bojíte a je vám nepříjemné, představte si, že jste ve světelné bublině, která vás celé obklopuje. Jedná se o jakýsi štít, který odradí vše zlé.

 

 

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com