Chemtrail - vysvětlení únavy a nemocí?

11.03.2015 13:04

Jistě jste na nebi již viděli záhadné bílé čáry, které se na nebi objeví vždy po letadlu. Některé zmizí rychle a jiné se na nebi drží úctyhodnou dobu. Těm se říká chemtrail. Pojďme si o nich říci něco víc.

 

O chemtrail vznikají po celém světě hromady konspiračních teorií. Nejlépe jsou chemtrail vidět na jasné obloze, kdy se po odletu letadla drží ještě dlouhou dobu na obloze, odkud se pomalu vznáší na nás na zem. Chemtrail, jak už sám anglický název napovídá, obsahují chemikálie, které se na nás snáší z nebes a které vesele dýcháme. Chemtrail mají obsahovat různé viry, bakterie, plísně, či záhadné látky, které používají mocnosti k tomu, aby nás ovládly, nebo vyhubily na co nejmenší množství. Také se mluví o kompletním sterilizování. Přijde vám to jako z nějakého sci-fi?

Zde je jedno z důkazných videí, kdy přistávalo letadlo, jehož pilot zapomněl vypnout práškování

www.youtube.com/watch?v=Gdsqvtixafk#t=16

 

Chemtrail - jako vysvětlení únavy?

Lidstvo toho zvládá čím dál tím méně, protože se rychle vyčerpá a je více unavené. Všichni chodí k lékařům, léčí se s únavovými syndromy, s alergiemi a celkovým vyčerpáním organismu, jenže často i přes braní velkého množství léků se nedaří únavu a vyčerpání vyléčit. Možná je potřeba pátrat na nebi. Co když za únavu mohou chemtrail? Ano, je to možné. Bohužel s tím nic neuděláme, protože chemtrail se objevují po celém světě. Jediné, co dokáže chemtrail neutralizovat, je ocet. Lidstvo přesto nejspíše stojí před vyhubením, nebo alespoň sterilizací. Nebo nám hrozí něco horšího? Třeba to, že se proměníme v chodící mrtvoly? I takové záměry s námi světové vlády mohou mít.

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com