Čarodějnice z domu Joshua Warda

21.02.2016 13:04

Některé domy sebou nesou velká tajemství a záhady, jako dům Joshua Warda za Salemu z Massachusetts v USA.

První cihlový dům v Salemu

Dům byl postaven roku 1784 velmi bohatým, námořním kapitánem Joshuou Wardem a byl jedním z prvních cihlových domů, které byly postaveny v Salemu. Avšak ještě dříve, než byl postaven tento třípatrový dům, stál na tomto místě mnohem jednodušší dům George Corwina, nejvyššího šerifa Essex County, který podepsal zatykač a exekuci během salemského soudu, který se týkal čarodějnic.                                 
George Corwin zemřel roku 1696 na infarkt, ovšem nebyl hned spálen ani pohřben, neboť se čekalo na jeho posmrtné povýšení na šerifa Essexu za obvinění a odsouzení viníků, čarodějnic. Jeho tělo v rakvi zůstalo v domě až do doby než se vše vyřídilo, až pak byl spálen a pohřben. 

Další kupec 

V roce 1981 koupila dům realitní společnost Carlson Realty, která měla v úmyslu celý dům přeměnit na realitní
kanceláře. O vánocích toho roku, jeden ze zaměstnanců vzal fotoaparát Polaroid s tím, že vyfotí všechny zaměstnance této společnosti, aby je vložil společně do vánočního věnce, který zdobil dveře kanceláře. Při jednom vyvolání instantní fotky jedné ze zaměstnankyň, zažil šok, místo fota spolupracovnice, bylo zachyceno foto štíhlé ženy v celé postavě, zahalené ve starých černých šatech z jiné doby a objemných, rozcuchaných černých vlasů, jako mají čarodějnice. Při focení nebylo nic v záběru vidět. Fotograf co fotil si nedokázal vysvětlit, kde se tato bytost vzala. Každému kdo fotku viděl, bylo jasné, že kouká na foto čarodějnice.


Prokletí?

Nikdo nedokáže záhadu vysvětlit, ale mnozí lidé si myslí, že je zde zajatý duch George Corwina, který se podílel na odsouzení a následné smrti čarodějnic, které si vzaly a vězní jeho duši v tomto domě, neboť podle mnoha svědků se zde dějí divné věci, jsou slyšet různé zvuky, hlasy, věci, které se samy posouvají a přesunují a podle některých zde byla vidět čarodějnice na vlastní oči.
 
 
TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com