Býk

08.02.2017 11:08

Milí Býci, v roce 2017 v sobě možná objevíte více energie, než byste čekali. Asi ani nevíte, kde se ve vás bere a nejspíše nevíte, jak ji využít. Nebojte se dělat cokoliv. Na vše máte dost sil. Díky této energii můžete okouzlovat své okolí a správně působit tam, kde to potřebujete, kupříkladu u svého nadřízeného.


Pracujte na svých vztazích, nejen s partnerem, dětmi, ale i se svými rodiči, prarodiči, přáteli, kamarády, kolegy a dalšími lidmi, kteří vám vstoupí do cesty. Nemějte obavy ze zkoušení nových věcí a nebojte se plánovat do budoucna. Věřte, že na to máte opravdu velké množství energie.


V roce 2017 budete velice trpěliví, co se ostatních týká a budete pevně stát nohama na zemi, více než kdy jindy. Budete spolehliví, nezávislí a přátelé si těchto vašich rysů budou nesmírně vážit. Budou vás pro ně vyhledávat.

Co se dosažení cílů týká, budete nezastavitelní. Budete si vše to, co chcete, držet pevně u sebe. Možná se některým lidem kvůli tomu zdáte až příliš materialističtí, ve skutečnosti jste však jen opatrní.


Býci, na potkání své spřízněné je rok 2017 vynikající!

Láska pro vás v roce 2017 bude dominantním prvkem. Pokud již jste zadaní, vypadá to, že pro vás bude toto období plné obrovského sexuálního náboje, většího než kdy obvykle. Nejspíše budete se svým partnerem zaujímat zcela nový postoj k vašemu vztahu, nebo vyzkoušíte něco netradičního. Hvězdy přejí i ženám, jenž si přejí otěhotnět.

Pro úspěšný vztah je potřeba se o své pocity a myšlenky dělit s partnerem. Jedině otevřenost, sdílnost a upřímnost vám zajistí ještě silnější pouto, než jaké spolu máte dosud. Jste-li sami, v tomto roce nejspíše potkáte svoji spřízněnou duši. Mějte proto oči na stopkách.

Abyste potkali svoji vysněnou lásku, budete se muset vydat na místa, která vás zajímají. Hvězdy říkají, že tam potkáte někoho se stejnými zálibami, jako máte vy. Chcete-li pouze potkat nové přátelé, je doporučeno vystoupit z vaší dobře ověřené zóny. Potom potkáte mnoho zajímavých lidí, kteří vám ukáží podivuhodné a nové věci. Začnete nejspíše i s nějakým novým koníčkem.


Pozor na komplikace na poli kariérním

V roce 2017 vám váš pracovní život může způsobit špatnou náladu. Vše nepůjde úplně hladce, jako vždy. Budete mít pocit, že váš šéf je prostě zvláštní. Nebudete pro něj mít příliš pochopení. Co radíme? Vzhledem k tomu, že je nezbytně nutné promlouvat o svých pocitech, rozhodně mu/jí sdělte, jak se cítíte, avšak opatrnou formou, aby se neurazil/a. Zkuste se poptat chytře, z druhé strany. Zda je s vámi spokojený/á, zda děláte vše dobře. Obecně pro tento rok platí, že je potřeba, abyste si vyřešili své pracovní vztahy. Jedině tak můžete pokročit dál a uspět. Je třeba najít způsob, jak vhodným způsobem budete prezentovat sami sebe, abyste byli co možná nejúspěšnější.


Šetřete své finance

Neutrácejte za zbytečné věci, více si šetřete. Uvidíte, že neprohloupíte. Ušetřené finance se vám stanou velkým přínosem.


Pečlivě vybírejte to, co budete konzumovat

Bohužel často si většina z nás plete tělo s popelnicí. „Házíme“ do sebe všechno možné, aniž bychom se skutečně zamysleli nad tím, zda nám to je prospěšné, či nikoliv. Drazí Býci, letos vás doslova bude ovládat strava. Budete-li jíst s rozmyslem, tedy dobře a zdravě, budete plní energie a můžete přijmout jakýkoli úkol. Jestliže budete jíst vše, co se vám bude líbit, i když to bude sebe nezdravější, brzy pocítíte únavu a vyčerpání. Hrozí také onemocnění. Konec roku 2017 tak nějak poukazuje na to, že na vás padne z prožitého roku únava bez ohledu na to, co jíte.


Všeobecná charakteristika pro Býky na rok 2017

Rok 2017 pro vás bude jako na houpačce. Za krásným dnem plným pohody se ihned objeví den plný překážek, které bude nutné zdolat a překonat. Díky vašemu skvělému postoji, Býci, nemusíte mít však z ničeho obavy. Jen se nesnažte plout proti proudu. Právě naopak. Jděte s ním. Nechte věci volně plynout. Usilujte o to, čeho chcete dosáhnout.


Krátké měsíční předpovědi pro Býka na rok 2017

Leden

leden bude pro Býky velice náročným měsícem na poli pracovním. Hrozí bolesti nohou. Nezanedbávejte je.


Únor

únor vám ukáže, že byste se měli více snažit pochopit svého manžela, svoji manželku. Přestaňte být vzpurný člověk. Nejdete přece v životě proti sobě, ale spolu. Tak to dokažte.

Březen

březen bude tak trochu neblaze díky postavení planet působit na vaše emocionální zdraví. Proto je ten správný čas na to, abyste si sedli a v klidu si promysleli své další plány a kroky.


Duben

duben vám přinese nepochopení do partnerských vztahů. Zkuste meditovat, nebo si zacvičit jógu. Uleví nejen vaší mysli, duši, ale také tělu a třeba vás zbaví bolestí.

Květen

budete prosperovat a obklopí vás hojnost. Jestliže jste se rozhodli pro snížení své tělesné hmotnosti, půjde to stěží. Není vhodná doba.


Červen

červen pro vás bude nákladným měsícem. V každém případě snažte se pochopit svého partnera.

Červenec

v kariéře se nyní nepohybujete, stagnujete. Zlepšete svou tělesnou kondici nějakou aktivitou, třeba plaváním. Voda má blahodárné účinky.


Srpen

v srpnu si dávejte dobrý pozor na neuvážená rozhodnutí. Ve vašem znamení se nachází Merkur, který vás může nutit učinit rozhodnutí, jichž byste později rozhodně litovali. Hrozí rozvody, rozchody.

Září

v září budete hodně v kontaktu s rodinou a přáteli, což je velmi dobře. Vztahy se musí utužovat. Pokud vám nebude dobře, zvolte zdravější stravu.


Říjen

starejte se o své srdce. Nejen ve fyzické rovině, ale také v té emocionální. Veškerá finanční rozhodnutí si dobře promyslete.

Listopad

v listopadu hrozí problémy ve vztahové rovině, proto si dávejte dobrý pozor na to, co řeknete před svým partnerem, dětmi, kolegy, rodiči.


Prosinec

v prosinci se dobře dívejte okolo sebe. Je možné, že se okolo vás naskýtají nové obchodní příležitosti, které by vám mohly zaručit úspěch.
 

 

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com