Býci, v roce 2018 se na vše dívejte více s hlavou vztyčenou

23.10.2017 20:21

Váš život bude v roce 2018 o mnoho méně stresující, než roky předchozí. Tento rok míru konečně zapůsobí i na Vás! Ve všem, co budete dělat, se budete cítit více uvolnění. Nepotřebujete cítit, jak vše leží na vašich ramenou. Je to rok, kdy můžete více relaxovat a zůstat v pozadí veškerého dění.

 

Láska - v lásce zažijete poklidné chvilky

 

Zatímco ke konci roku 2017 se ještě stále vše může zdát být hektické, počátkem roku 2018 se vše jako obratem změní. Všude se objeví klid a rovnováha. To ovšem neznamená, že se do vašich vztahů vkrade nuda. Vzrušení a vášeň se ve vašich vztazích budou stále objevovat, ale někdy se také možná objeví bouřlivější dohady a mnoho argumentů.

Nemáte-li děti, nastává vhodná doba na jejich plánování.

 

Měli byste také zůstat převážně pozitivní. To vám radí hvězdy. Jestliže takoví ve vztahu nejste, rok 2018 si to od vás žádá a možná ted takoví vůbec poprvé budete.

Lásku byste neměli hledat v okruhu svých přátel. Místo toho, hledejte romantiku s pár lidmi Zkuste trávit více času se svými přáteli a s rodinou. Tato pouta budou v roce 2018 velmi silná a důležitá. Buďte k nim upřímní a loajální, tím si zajistíte, že když budete potřebovat pomoci, určitě se na ně můžete otočit.

 

Kariéra – zpočátku roku bude vše poklidnější než později

 

Buďte stálí, co se týká vaší práce, či vašeho podnikání. Některé věci by mohly být těžké, vy si ale můžete být jisti, že je zvládnete. Překonáte vše.

Ačkoliv vám nikdy nedělá problém s někým spolupracovat, v roce 2018, se vám, drazí Býci, bude lépe pracovat samotným. Zpočátku na vás možná padne více povinností, ale s výhledem do budoucna to bude jedině dobře. Objevuje se tu totiž i možnost, že si toho povšimne Váš šéf a Vás to posune.

 

 

Finance – vaše účty vás budou jen těšit

 

No páni! Tuto oblast vám může kdekdo závidět. Bude totiž naprosto exelentní. Můžete být bez starosti. Všude budete v plusu. Nejdříve utrácejte za věci, které potřebujete, až potom za věci, které se vám líbí. To je jen dobrá rada.

 

 

Zdraví – těšíte se pevnému zdraví a budete silnější

 

Možná se začnete věnovat meditacím, nebo józe. Ono by to bylo jedině dobře, Býci. Obojí uvolní vaše tělo a mysl. Zkuste si ale pořádně hlídat své emoce. Pokud se vám to povede, budete mít o mnoho snazší život.

 

Všeobecná charakteristika pro Býky na rok 2018

 

V roce 2018 byste se neměli obávat toho, že zůstáváte v pozadí a z něj i sledujete změny, které se udávají. Váš život je občas až příliš hektický, proto bude dobře, když také trochu zvolníte. Relaxujte. Vezměte si nějaký čas jen sami pro sebe. Nestrachujte se o věci, které se dějí okolo vás. Buďte bez stresu, pro jednou!

 

Krátké měsíční předpovědi pro Býky na rok 2018

 

Leden – hvězdy poukazují na mnoho změn. Vše se ustálí až koncem měsíce. Hlavně buďte v klidu.

Únor – vypadá to na nějaký zásadní postup v kariéře, či podnikání. Nastává vhodná doba na změnu.

Březen – možná s vámi něco otřese. Bude to mít ale hodně důležitý význam, co se posunu týká.

Duben – neignorujte své bolesti, raději si zajděte k lékaři.

Květen – štěstí bude stát na vaší straně. Na cokoliv sáhnete, v tom se vám bude dařit.

Červen – věnujte enormní pozornost vaším finančním transakcím.

Červenec – zapátráte po vědomostech. Vyhledáte nějaké nové místo, kde budete moci poznávat.

Srpen – stravte více času se svými rodiči a dětmi. Jedná se o velice silný měsíc.

Září – září bude proměnlivým měsícem. Objeví se nějaké změny. Minulé měsíce vás ale posílily.

Říjen – měsíc nových začátků. Ale pozor! Merkur je v retrográdní pozici, proto s ničím nepospíchejte.

Listopad – čeká vás mnoho shledání, dýchánku. Listopad bude měsícem sociálních aktivit.

Prosinec – prosinec se stane měsícem oblíbených možností ve všech oblastech vašeho života. To zakončí                        váš rok 2018 opravdu velice pozitivně.

 

 

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com