Býci se budou cítit skvěle!

05.12.2015 20:00

Již od počátku roku si Býci vyberou ten správný směr, jehož se budou držet. Hvězdy vám pošlou vítr do plachet, který vás bude hnát kupředu. Budete ale také muset čelit některým úskalím, abyste dosáhli míru, klidu v duši a všeobecného pohodlí. Ale nebojte se! Vše s přehledem zvládnete. Pomsta pro vaše znamení sice není typická, ale přesto nebudete chtít odpouštět kdejakou křivdu.

Rok 2016 pro vás bude velkou výzvou, co se usmiřování týká. Měli byste popřemýšlet nad tím, který spor vás již dlouho trápí a s kým by stálo za to se usmířit, aby se vám ulevilo na duši. I když patříte mezi jemná a laskavá znamení, také byste si měli sáhnout do svědomí… Možná jste se někdy k někomu nechovali příliš dobře a to by vám nyní mohlo způsobit problémy.

Pozornost věnujte také svému životnímu stylu. Samozřejmě je snadné si v duchu říci „nestresuj se“, ale horší je to převést do praxe a přesně o to se musíte pokusit. Určitě se v roce 2016 setkáte s nedorozuměním a překážkami, co se nadřízených, či zákazníků týká, ale hlavu vzhůru.

 

Láska

Držte si své nápadníky dál od těla. Váš obezřetný postoj vám přidá na tajemnosti a vzácnosti. Ten, kdo vás opravdu miluje, se o vás bude snažit a všemožně romantickými způsoby vás získat. Ti, kteří naopak předstírají jen hlubší zájem, ale ve skutečnosti jim jde jen o záležitost na jednu noc, brzy ztratí chuť se s vámi více zabývat. Hluboké vzplanutí z vaší strany také není vyloučeno. Jen pozor, ať nedáte své srdce člověku, který není schopen tak hlubokých citů jako vy a který se hned, jakmile ukážete své úmysly, ztratí, jako pára nad hrncem. 
 

Práce

Můžete-li se vyhnout úřadům, tak poté tak v roce 2016 učiňte. V opačném případě berte veškeré papírování s humorem, nebo jako zásadní test trpělivosti, v kterém se pokuste uspět. Nebuďte rozhodně povýšení, buďte rozumní a pokorní. Svojí opatrností uvidíte chyby nejen své, ale i ostatních, což vám bude jen ku prospěchu. Upozorněte na ně však citlivě a laskavě, nikoliv s tvrdou kritikou. Jedině tak ostatní motivujete k dalším nápadům a dobré náladě.

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com