Branišovský les - místo, kam vkročí jen málokdo

09.03.2015 15:25

Procházka lesem může být vskutku nádherná. Užívat si vůně stromů, šustění listí a šumění potoka, ano, to je vskutku balada, nicméně do Branišovského lesa vkročí jen málokdo. Proč? Protože tam straší a odehrávají se tam paranormální aktivity.

 

Branišovský les se nachází nedaleko Českých Budějovic. Les vypadá zcela obyčejně, avšak jen do té doby, než do něj vkročíte. Tamnější obyvatelé popisují, že se v něm odehrávají věci, které se prostě neslučují s lidským rozumem. To je důvod, proč mnoho lidí se Branišovskému lesu vyhýbá obloukem a proč se les stává především pro záhadology nesmírným lákadlem a cílem k prozkoumání.

 

Pocity a zkušenosti

Návštěvníci Branišovského lesa se hned po vstupu do něj cítí velice sklíčeně. Jakoby jim ze života zmizela veškerá radost. Mnoho jich upadá do depresí a některým se dokonce v těchto místech dělá špatně. Mnoho lidí uvádí, že cítí, jako by je někdo neustále pozoroval a následně poté i pronásledoval. Kromě toho se lesem často nesou hlasy, které rozhodně lidem nepatří. Návštěvníci často také slyší kroky, které jsou těsně za nimi. Vyfotit se tak, aby fotka z Branišovského lesa vyšla v pořádku, je takřka nemožné. Všechny fotky bývají rozmazané. Lidé mají zkušenosti také s tím, že se v lese často objevují duchové, ale i prý jiné bytosti, které rozhodně nejsou z našeho světa. Záhadologové tvrdí, že v tomto lese najdete snad všechen druh paranormálních jevů.

 

Proč tomu tak je?

Údajně by za tímto vším mohly stát tragédie, které se v tomto lese odehrály. V lese bývaly bažiny a mnoho lidí se v nich kdysi utopilo, když si lesem krátili v nočních hodinách cesty domů. Duše nikdy nenalezly klid, a proto dodnes bloudí lesem a pronásledují jeho dnešní návštěvníky. Tento les je zvláštní i tím, že má ukrývat jakousi bránu do jiných světů, která je prý viditelná jen za měsíčního svitu. Ukryta má být hluboko v lese a traduje se, že právě skrze tuto bránu se do lesa dostávají zvláštní tvorové. Příčinou paranormálních jevů může být i mnoho násilných úmrtí, které se v tomto lese staly. Někteří sem také přišli ukončit svůj život dobrovolně. I jejich duše tu mohou přebývat. V Branišovském lese najdeme strom oběšenců, statek, kde místní zaživa pohřbili dívku, která si nechtěla vzít za muže toho, koho ji určili rodiče, za bývalého režimu se tu vystříleli vojáci a ještě ke všemu do Branišovského lesa měl spadnout létající talíř. Toto vše se v lese mělo odehrát a není proto divu, že je tam otištěna velmi negativní energie. Výjimkou nejsou různé časové posuny, poklesy teploty, selhávání techniky. Zlo, které v tomto lese je, má být drženo jedinou zábranou a tou je temný rytíř, který se čas od času zjeví i návštěvníkům. Ten zabraňuje tomu, aby zlo proniklo mezi lidi. Doufejme tedy, že temný rytíř bude nadále hlídat les a to, co v něm je.

 

 

 

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com