Berany čeká duchovní rozvoj a rovnováha!

05.12.2015 19:57


Pro Berany bude rok 2016 poklidným rokem bez výrazných změn. Mělo by přijít uklidnění a smíření se vším prožitým. Veškeré skutky a činy, které v roce 2016 uděláte, budou brány jako krajní mez. Všechna ostatní znamení jsou zvyklá, že jste plní života, impulzivní a děláte bláznivé věci. V roce 2016 se ale mějte na pozoru! Vaše pozornost je důležitá, protože právě na ni bude záviset vaše štěstí!

Rok 2016 u vás, Beranů, bude velmi ve znamení štědrosti. Většina z vás je velmi pohostinná, ovšem, jak lidé stárnou, mění se jejich postoje k různým věcem a záležitostem, a proto vám rozhodně neuškodí, když se na sebe občas podíváte do zrcadla a zhodnotíte své chování. Otevřete svoji náruč světu!


 

Láska

Rok 2016 je ideální k posílení partnerských vztahů, nebo k nalezení ideálního partnera. Ti, kteří jsou v partnerství spokojení, mohou tento rok očekávat dokonce i vdavky. Pokud se vám podaří poznat někoho, kdo je slavný a je neustále pod světlem reflektorů, posune vás to dál a poznáte další spřízněné duše. Tento rok bude každý, pod vaším vedením, nebo ve spolupráci s vámi, vzkvétat.
 

Práce

Magickým receptem pro vás, Berani, na úspěch v práci, je komunikace. Bez ní se nebudete moci posunout v roce 2016 dál. Nenechávejte si myšlenky a názory pro sebe, jinak se připravíte o uznání. Nepodlézejte! To ani není váš styl. Volte ale vhodnou taktiku vůči svému vedení, jedině tak dostanete zaslouženou odměnu. Ve skutečnosti budete hrdí na to, jak rok 2016 úspěšně zvládnete. 

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com