Beran

08.02.2017 10:54

Pro Berany bude rok 2017 důležitý zejména, co se týká sebekontroly. Budete bravůrně ovládat své emoce. Nezapomeňte ale také používat své logické uvažování, bude-li třeba učinit nějaké důležité rozhodnutí.


Hvězdy říkají, že během roku 2017 zažijete mnoho dobrodružství a vzrušujících chvil. Postaví se vám do cesty jakési okolnosti, na jejichž vyřešení budete muset vynaložit většího úsilí, než obvykle.  Jestliže se se vším poperete, půjde vše jako po másle a ze všech svízelných situací se dostanete bez šrámů a modřin, opět o něco moudřejší.


Berani, v roce 2017 jste dětmi lásky!

Pro vás, Berany, je v roce 2017 psáno ve hvězdách, že tento rok bude plný lásky. Máte-li již delší dobu partnerský vztah, stane se ještě více romantičtější, než doposud byl. Zažijete patřičné vzrušení a opět pocítíte, jaké to je být zamilovaný. Vypadá to, že také budete více citlivější, než normálně. To vám usnadní vysvětlit vaše pocity svému protějšku.

Bude pro vás nesmírně snadné si vzájemně promluvit a poté učinit kroky nezbytné k tomu, abyste případné neshody dali dohromady, či je napravili. Milí Berani, rok 2017 vás zahltí vášeň! Pikantnost vám rozhodně nebude chybět. Nepůjde-li to jednou stranu, zkusíte to druhou. Pokud jste v současné době sami, zajisté v tomto roce někoho zajímavého potkáte. Ovšem štěstíčku se musí jít také trochu naproti. Proto neseďte doma a vyražte do společnosti. Vyzkoušejte třeba i nové věci. Co na tom, že vám to nepůjde. Alespoň se zasmějete a usměvaví lidé jsou ti nejpřitažlivější na světě.

Plánujete-li založit rodinu, je příznivý čas k početí. V opačném případě se dobře chraňte. Je tu vysoká pravděpodobnost otěhotnění.

Vhodná doba je i pro plánování sňatku, či zasnoubení. Hvězdy prozrazují, že potkáte mnoho zajímavých lidí a utvoříte si nová přátelství, které vám přinesou radost do života, neboť vaši noví přátelé budou oplývat stejnými zájmy, jako vy.

V kariéře vás čeká mnoho změn


Jestliže nejste ve své práci spokojení, nebo se domníváte, že máte rozhodně navíc, je ideální doba pro změnu pracovního místa. Můžete zůstat v té samé firmě a dosáhnout povýšení, nebo poprosit o zvýšení platu, či se poohlédnout po úplně jiném místě. Proč trávit náš tolik drahocenný čas sezením někde, kde nás to vůbec nebaví nebo kde nám nemají co nabídnout? Pusťte se do realizace vlastních snů. Začněte dělat konečně to, co skutečně milujete a co vás baví!

Ujistěte se, že vaše finance jsou v pořádku


Než učiníte jakékoli kroky, které povedou k vašemu lepšímu životu, ujistěte se, že máte ušetřeno dost peněz a také, že jsou bezpečně uloženy v bance. Berte to tak, že si potřebujete utvořit nějakou rezervu. Taková rezerva vám může pomoci překonat případné období, kdy budete bez práce a budete si hledat svoji vysněnou práci. Podaří-li se vám najít vysněnou práci, budete se mít finančně lépe, než předešlý rok.

Zdravíčko nabádá k odpočinku


Odpočinek je nezbytně nutný pro regeneraci našeho těla, i mysli. Budete-li unaveni přes den a nepůjdete si lehnout, bude se vám dobře spát v noci. V roce 2017 na sebe dávejte větší pozor, než kdy jindy. Před cvičením se nezapomeňte patřičně protáhnout, stejně tak po cvičení. Jinak hrozí pohmoždění, či natažení svalů. Tento rok je vhodný pro extrémní sporty a jiné adrenalinové zážitky. Vše by se mělo nést v dobrodružném duchu.

Všeobecná charakteristika pro Berany na rok 2017


Jak jsme se již výše zmiňovaly, platí, že rok 2017 bude pro Berany plný vzrušujících změn a dobrodružství. Stále také však nezapomeňte také na to, že potřebujete nějakou stabilitu, ať se to týká financí, nebo přátel. Na ty staré rozhodně nezapomínejte. Tento rok se pro vás nese v mottu Vychutnej si každičkou chvilku svého života. Horoskop na rok 2017 pro Berany je celkově velice pozitivní, tak neváhejte a užijte si ho jak se patří.

Krátké měsíční předpovědi pro Berana na rok 2017


Leden

bude pro vás měsícem úspěchů a postupu. Oprašte staré kontakty a nebojte se komunikace. Je to klíč k úspěchu.

Únor

únor je měsícem změn na poli profesním. Vaše intuice vám velice pomůže učinit správná rozhodnutí.


Březen 

v březnu se budete rozhodovat velice impulzivně díky postavení Marzu. Ten se nyní nachází ve vašem znamení. Před každým rozhodnutím se třikrát nadechněte a teprve následně se rozhodujte.

Duben

v dubnu visí ve vzduchu tajný příslib zvýšení platu. Konečně bude lépe, Beránci!


Květen

májový čas byste měli strávit především se svojí rodinou. Buďte s nimi pohromadě a dejte jim tak najevo, jak moc je máte rádi a jak vám na nich záleží. Vyražte třeba společně na výlet.

Červen

červen bude pro berany velice společensky aktivní měsíc. Je na čase si začít plánovat společnou dovolenou s vaším milovaným.


Červenec

červenec pro vás bude obdobím klidu. Můžete si v klidu a plnými doušky vychutnávat čas trávený v přírodě, nebo někde na dovolené.

Srpen

srpen bude plný zábavy a aktivity. Váš milostný život bude v srpnu opravdu nádherný a každý vám ho bude závidět. Stejně tak život profesní.


Září

září pro vás stane měsícem, kdy pro vás bude těžké najít rovnováhu mezi životem osobním a pracovním. Nenechte se ale vykolejit a pokazit si vztahy. Uvidíte, že vše zvládnete.

Říjen

nejdříve si vyřešte veškeré nedořešené záležitosti. Přijdou totiž nové věci, které se stanou vaší náplní. Pro přijetí nového je potřeba mít uzavřeno to staré.


Listopad

dořešte si věci, které je potřeba ve vašem životě vyřešit. Nenechávejte nic ležet ladem. V budoucnu by se vám to vrátilo s větší vervou. Následně si užijte rodinnou dovolenou a společně strávený čas.

Prosinec

nadchází příznivé období pro budování kariéry, nalezení nové práce a dělání toho, co vás skutečně baví.

 

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com