Kniha návštěv

Díky

Karel 15.04.2016
Děkuji máte tu zajímavé články. Šlo by to rošířit o více příběhů ? Pokud možno se i více o konkrétnim příběhu rozepsat. Děkuji. Karel

Re: Díky

Tým Záhady a tajemna 21.04.2016
Dobrý den,

my děkujeme za Vaši přízeň. Jsme rády, že se Vám naše stránky líbí. Určitě by to nebyl problém. Ale jaké příběhy máte konkrétně na mysli?
Váš tým Záhady a tajemna

Děkujeme

Záhady a tajemna 03.08.2016
Dobrý den,

velice děkujeme. Určitě se pokusíme stránky ještě více rozšířit a podrobněji se rozepsat. :) Děkujeme za reakci.

Děkuji

Ren 21.01.2016
Vaše stránky ráda čtu . Myslím že si je rádi přečtou i ostatní, kteří se o tuto tematiku zajímají a pomohou i lidem kteří ztratili své blízké.

Re: Děkuji

Tým Záhady a tajemna 21.01.2016
Dobrý den,

my děkujeme za Vaši přízeň. Jsme rády, že se Vám naše stránky líbí. Píšeme je přesně proto, že nás tato tématika zajímá, baví a jak píšete, protože jsme také přišly o mnoho lidí. Díky tomu jsme se začaly zajímat o to, co se vlastně děje po smrti. Čteme hodně knížek, díváme se na filmy s touto tématikou a musíme říci, že od té doby, co se o tato témata zajímáme, máme na smrt jiný pohled. Snad tím pomůžeme, přesně jak píšete, i ostatním. Ještě jednou děkujeme za přízeň a za zprávu. Váš tým Záhady a tajemna

Kravina

Blazer 04.12.2015
Tohle si někdo vymejšlí sám doma ne? ...

Re: Kravina

Záhady a tajemna 28.12.2015
Dobrý den,

co přesně máte na mysli, že si vymýšlíme? Myslíte celý obsah? Nikoliv! Jsou to záhady, které se řeší po celém světě jak v internetových médiích, tak časopisech. :) V anglickém jazyce jsou dohledatelné všude. Občas pouze přidáme svůj názor, nebo napíšeme svůj pohled na věc. Pokud Vás naše stránky nezajímají, je to jednoduché, nenavštěvujte je. :)

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne: