Posmrtný život.

Vilém 27.08.2018
Dobrý den. Předně bych chtěl poděkovat za existenci těchto super stránek. Kromě jiného se mi i líbí to, že není vše rozváděnio do nějakých extra podrobností, ale vše je jasně a srozumitelně řečeno ( napsáno ). Já, od jakživa věřím ( cítím to ), že smrtí nic nekončí. Ale neměl jsem důkaz jako takoví. Před nedávnem mi umřel můj milovaný pejsek. Několik dnů po jeho kremaci, které jsem se zůčastnil, jsem z ničeho nic natáčel na video mobilu sebe v zrcadle. Po několika dnech, jsem se podrobně díval na záznam, a s překvapením ( ani jsem tomu nemohl z prvu uvěřit ), jsem viděl se vznášející hlavičku u mé levé nohy, tedy mého zemřelého pejska. Doba trvání je bohužel asi jen 2-3 sekundy. X - krát jsem si to přehrál a je to tak. Jesli někdo na tyto paranormální jevy věří, má velké plus, a ty kteří nevěří, ....možná jednou se jim něco přihodí a potom začnou přemýšlet. Možná i v něco víc i věřit. Já dnes vím, a to ne na 99.9%, ale na 100%, že něco po smrti živého tvora existuje. Zdravím vás, Vilém

Přidat nový příspěvek

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com