Re: Re: věřit nebo nevěřit

milan 07.08.2016
Dobrý den, děkuji za odpověď. Jenom chci upozornit, že konspirační teoretiky jsem nechtěl nazvat pomatenci. Vím, že nejsou, mají svojí víru a to je dobře. A nebýt jich, tak by jsme snad věřili všemu co kdo řekne, nebo napíše. Ale někdy je to utažené za vlasy. Ke slůvkům prý a údajně, chci, napsat, že vím a chápu redaktory, když musejí je používat. Ale můj pohled je takový,že by mohly použít jiné výrazy než zrovna ty dva. Jsou to profíci tak mají takovou slovní zásobu, aby mohly tyto slova nahradit jinak. Museli by to sice více rozepsat, ale co si budeme povídat. Někdy články jsou natahovány, snad kvůli tomu, aby zabraly dané stránky. Což jsem si několikrát všiml, převážně v časopisu Enigma. Tak místo toho natahování, by mohly rozepsat tyto dvě slova a výsledek bude lepší a nemusí nic natahovat. Mimo jiné Enigmu hodně čtu. Ne vždy sice souhlasím s obsahem a jak se věci vyvíjejí v daných článcích. Vadí mí, že ty dvě slova v jedno článku použijí několikrát. Jak jsem psal, dá se je nehradit jinak. A článek by potom vypadal daleko lépe. Já nejsem profesionál, takže bych neměl mít právo nějak kritizovat jak se píšou články. Ale jsem ten kdo to čte a kdo se o takové témata jako je nadpřirozeno zajímá. Tak se není čemu divit, když mě tyto dvě slova dokážou naštvat, když v jednom článku je přečtete několikrát za sebou. Já taky věřím, že něco kolem nás existuje, ne jenom proto, že mě nějaký článek přesvědčil ale proto, že sám jsem zažil pár zajímavých situací. A taky proto, že moje sestra vídává duchy. A mojí sestře věřím, nemá důvod lhát. A ani se s tím nikde nechlubí. Nebere to ani jako dar ani jako prokletí. Jenom se s tím naučila žít. A bere to jak součást jejího života. A ani nevyhledává takové situace. Spíše se snaží jim vyhnout. Abych to shrnul, já věřím v hodně věcí a nadpřirozeno patří k nim. Ale nevěřím zase všemu co kdo kde napsal. Někdy je to opravdu nesmysl. Ale ať si udělá každý obrázek jaký chce, a věří čemu chce. Je správné, že má každý svůj názor na danou věc. A jestli je to správný názor nebo ne to už záleží jenom na nich jak se s tím poperou. Jenom by měly si přiznat to, když by zjistili, že pravda je jiná a přijali ji takovou jaká skutečně je. Omlouvám se za pravopisné chyby, nejsem profík a mám ještě jisté zdravotní problémy, které mi nedovolí abych psal bez chyb a spisovně. Přeji hezký den.

Přidat nový příspěvek

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com