věřit nebo nevěřit

milan 05.07.2016
Co je vlastně nadpřirozeno? Co jsou konspirační teorie? Jsou to výmysly několik pomatenců co chtějí být za každou cenu vidět ? Jak se říká na každém šprochu pravdy trochu. Nadpřirozeno existuje, hodně se toho událo aby to byla jenom náhoda. Ať už nadpřirozeno je cokoliv, nazýváme tak věci které normální člověk nechápe, nebo nechce pochopit. Co za tím vším stojí? Určitě se něco děje, jestli existuje, život po smrti a tím pádem existují duchové, nebo se reinkarnujeme do jiné formy života, toď otázka, na kterou zatím neznáme stoprocentní odpovědi. Někteří lidé věří, jiní zase ne, ať už z důvodu že je to všechno tak neuvěřitelné nebo prostě nechtějí nic o tom vědět, protože mají strach. Přečetl jsem hodně článku o nadpřirozenu a záhadami se to jenom hemžilo. ale pokaždé tam byla zmíněna, a to několikrát, slova, prý a údajně. O tom si můžeme myslet cokoliv. Záleží na každém z nás co si z toho vezmeme. Stejně pokud se někomu z nás něco podobného nestane tak v to moc věřit nebudeme, i když víme že by se něco mohlo dít, ale i tak naše podvědomí se to snaží po většinu života, vytlačit z paměti. Konspirační teorie je vždy různá, když někdo tvrdí toto,teoretici zase tvrdí něco jiného. A když by byl jasný důkaz, že to je tak jak zjistili vědci nebo kdokoliv jiný, tak stejně se někdo najde kdo to zpochybní a udá úplně jiné důkazy, které to vyvracejí, on sám je o své pravdě naprosto přesvědčený. Takových teoretiků je hodně, ale jsou tu i lidi, kteří se snaží jenom nějak prosadit a upoutat na sebe pozornost. Je to těžké uznat kdo má vlastně pravdu. Všichni jsou si stoprocentně jisti že zrovna jejich verze je ta správná. Říká se, že by se člověk měl řídit rozumem. Ale to není vždy pravda, stávají se věci na které je i rozum krátký, a náš selský rozum to nechce vůbec vzít na vědomí. Nevím jestli se všem lidem někdy stalo něco, co hlava nechtěla pochopit ale podle mne si něco podobného každý prožil, ať už to bylo ohledně nadpřirozena, nebo úplně z jiného soudku života. Někde pravda existuje, a je jich hodně, ale která je ta pravá to už se málo kdy dozvíme. Faktem ale zůstává, že se něco pořád děje. Jsem rád, že takové stránky jako máte vy existují přeji aby vás lidi četly.

Přidat nový příspěvek

TOPlist

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek, ať vám již nic neunikne:

Kontakt

Záhady,tajemna a nevysvětlitelné zahadyatajemna@gmail.com